Zostavil príslušný režim dňa pre dieťa

V minulosti Salvador Dali vytvoril jedinečný obraz “Mäkké hodinky”, ktoré kladú veľký význam, o čase. Podstatou bolo, že čas tokov rýchlym tempom. Vo Všeobecnosti, ak si myslíte, že o čas, je to druh vecí, ktoré má tendenciu vždy dopredu a nikdy sa nezastaví.

Účelom tohto článku je poskytnúť rodičom informácie o tom, ako môžu učiť svoje dieťa správne riadenie času. Len si myslím, ak deti budú správne distribuovať zdroje svojho času, ako dospelí, bude vedieť, kedy a čo robiť, a čo je najdôležitejšie – vždy a nikdy neskoro.

Takže, každý dospelý človek chce vidieť svoje dieťa vlastnosti ako poriadok, usilovnosť, samostatnosť. Ak to chcete urobiť, nižšie je pohľad na praktické rady odborníkov v oblasti riadenie času pre deti.

1. Zostavil príslušný režim dňa pre dieťa pochopiť, keď je čas sa najesť, keď sa k spánku, robiť si domáce úlohy, atď.

2. Deti potrebujú prezentovať informácie v inom formáte, najlepšie kombinácia logického a tvorivého prístupu. Prístup v podobe hra je vo forme vopred dohodnuté hra. Napríklad, pomocou časovača, musí poskytnúť dieťaťu niekoľko úloh, ktoré musí dokončiť v stanovenom čase. V prípade, že je to malé víťazstvo, budete musieť pripojiť bonusy a odmeny.

3. Príkladom ukázať vaše dieťa, že potrebujete rozdeliť svoj čas počas dňa: robiť nič, aby sa poponáhľať, zamerať sa na plánovanie a budovy V detskej psychológie je, že dospelý je orgán, a to by malo byť opakované. Dieťa pohlcuje všetky informácie, ktoré sa vyskytuje vo svete, je potrebné predložiť užitočný príklad. Z psychológie, ak aspoň jeden člen rodiny žije podľa plánu a dobre organizovaný, ostatné vytiahol za ním, bez ohľadu na vek.

4. Po vypracovaní osobitné pravidlá pre riadenie času, dospelí by mali sledovať ich vykonávanie dieťa. Keď sú pravidlá dodržiavať, potom nie je disciplína, a spoločne to dáva dobrý odvolanie s časom.

5. Systém špeciálne ponuky a odmeny. V tomto prístupe je dôležité, aby Zlatá stredná, pretože propagáciu tam sú dve strany. Prvá strana je, keď sa chválil, vzhľadom na bonusy, a dieťa pracuje na ich zodpovednosť a riadenie času a viac. Na druhej strane – po odmeny deti zvyknúť si na to, za samozrejmosť a zabudnúť systém pre správu času. Bonusový systém lepšie pre deti rozvíjať v prístupnej a jednoduchý formulár. Na podporu detí pomocou plagáty, nálepky, tokeny, peniaze, zábava, alebo prísť s ďalšími možnosťami.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na Banaby.sk kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa