Sestavit správný režim dne pro dítě

V minulosti Salvador Dalí vytvořil jedinečný obraz “Měkké hodinky”, do které investoval obrovský smysl o času. Pointa byla v tom, že čas plyne v rychlém tempu. Pokud se obecně přemýšlet o času, to je taková věc, která se snaží vždy vpřed a nikdy se nezastaví.

Cílem tohoto článku je: poskytovat rodičům informace o tom, jak se mohou učit své dítě ke správnému hospodaření s časem. Jen se zamyslete, zda děti budou inteligentně distribuovat své dočasné zdroje, pak je starší, bude vědět, kdy a co je třeba udělat, a co je nejdůležitější – všichni splnili a nikdy není pozdě.

Takže, každý dospělý člověk chce vidět ve svém dítěti vlastnosti, jako je organizovanost, , samostatnost. Pro tento níže vezměme si konkrétní praktické rady odborníků v oblasti time managementu pro děti.

1. Sestavit správný režim dne pro dítě, aby pochopil, kdy je čas na večeři, když jdete spát, dělat lekce, atd.

2. Dětem je třeba přinášet informace v různé podobě, nejlépe spojení logické a tvůrčí přístup. Přístup hravou formou se provádí ve formě předem promyšlené hry. Například, využívající časovač, je třeba dát dítěti několik úkolů, které musí plnit, vklavshys v přiděleném čase. V případě jeho malé vítězství je třeba připojit bonusy a propagace.

3. Na svém vlastním příkladu ukázat dítěti, že je třeba rozdělit svůj čas v průběhu dne: nic na , orientovat se na pre-sestavují plán a pr V dětské psychologii, postavený, že dospělý je autorita, a za ním je třeba opakovat. Dítě absorbuje do sebe všechny informace, které se s ní děje v okolním světě, a pro tento povinen podávat užitečné osobní příklad. Z psychologie, je-li alespoň jeden člen rodiny žije podle plánu a dobře organizovaný, ostatní, vytáhl se za ním, bez ohledu na věk.

4. Po sestavení specifických pravidel pro řízení času, dospělí třeba kontrolovat jejich plnění dítětem. Když pravidla jsou dodržovány, pak se objeví disciplína, a dohromady to dává dobré zacházení s časem.

5. Systém podílů a odměn. V tomto přístupu je velmi důležité udržet zlatou střední cestu, tak jako u podpory existují dvě strany. První strana – to je, když , bonusy, a dítě pracuje na své omezeným a time-management a další. Druhá strana – po odměn děti si zvyknout na to, brát věci jako samozřejmost a zapomínají za systém řízení osobního času. Systém bonusů pro děti lépe rozvíjet v přístupné a jednoduché podobě. Povzbuzovat děti, můžete s pomocí plakátů, samolepek, čipy, peníze, rekreační vyžití, nebo vymyslet další možnosti.
Více o děti a nábytku pro děti můžete přečíst na Banaby.cz kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa