Pro děti, není vhodné kupovat matrace

Článek podporovaný: studentské židle

Pro děti, není vhodné kupovat matrace se závislými pružinovými bloky, protože jsou obdařeni silnou efektem. Ocitnou pod tlakem těla, sílu závislosti od sebe, jedna pružina přenáší zátěž a vedlejší. V tomto případě dopadá větší průhyb, než bychom chtěli.
Pružinové bloky a sami ortopedické matrace obecně mají omezení hmotnosti. Při výběru zboží pro dítě je třeba dávat na tuto možnost pozor, pokud je záměr využívat výrobek delší dobu.
Matrace s nezávislými pružinovými bloky, které jsou v jednotlivých potahy každý, slibují optimální ortopedický efekt. , že čím více pružin v matraci s malým průměrem, tím lepší podporu poskytují páteři a tělu obecně. Matrace s nezávislými pružinovými bloky počet pružin se může pohybovat od 500 až 2.000 kusů. A čím větší je toto číslo, tím je osoba bude pohodlnější spát.

Ochranná vrstva na matraci vykonávají z nebo mřížky.
Typ výplň bude určovat tuhost matrace. Pokud se používá 2 cm, pak posteli je zajištěna měkkost. Za předpokladu, že použití latexem paměťové pěny (2-3), dost drahého plniva, postel se získává pružný a vydrží až déle, než je matrace s .
Pro více posteli střední stupeň tvrdosti může být použit (2-3), který se používá s úspěchem jako alternativa k drahé výplně.
Těm, kteří dávají přednost získat pevné matrace, měli byste věnovat pozornost na ty, kde se jako výplň používá kokosové vlákno, koňského vlasů nebo sisal.

Při výběru matrace je potřeba věnovat pozornost příslušenství, které musí být kvalitní.
Tak, pro dítě je zapotřebí matrace s dostatečným počtem závitů pružiny, nejlépe 5 ks;
průměr pružin nesmí být zvětšená;
povinná ochranná vrstva mezi pružinovými bloky.
Kvalita pružinových bloků bude záviset na kvalitě drátu, ze kterého jsou vyrobeny.

Pokud jde o výplň, pak musí být určité tloušťky: kokosové vlákno – ne méně než 1 cm; latexové pěny – ne méně než 3.
Matrace na jeho základě mají monolitický blok hustá výplň, která je a bere na sebe veškeré zatížení těla spícího člověka. Tímto tmelem může působit kvalitní polyuretanovou pěnou a výšku 14 cm a hustotou ne méně než 25 kg / m3. Ortopedické matrace z umělého latexu může sloužit dostatečně dlouho. Pokud ve složení obsahuje až 20% přírodního latexu z dřeva, pak taková matrace jsou nejvíce měkkými mezi monolitické . Ty jsou zobrazeny milovníci spát na boku nebo břiše.

Někteří rodiče záměrně získávají pro děti ortopedické matrace na základě z umělého latexu, protože oni mají dostatečnou mírou tuhosti, která je doporučena k malým dětem.
Je výhodné, když je dětská ortopedická matrace, má efekt “zima-léto”, kde různé strany výrobku jsou vyrobeny z vlny a bavlny. Pro malé děti jsou nabízeny matrace dvou stupňů tuhosti v jednom modelu. Kde na jedné straně výrobek z přírodního latexu, je měkká, ale na druhou stranu, bez latexu poskytuje větší tuhost páteře dítěte.

Zdroj: dětské záclony