Pokud budete muset zapojit cizí batoletem

“Ahoj! Jaké máš plány na zítra? Mi nechat nemají s kým, chtěl tě požádat s ním posedět”, – hlasem řekl blízký přítel. Sasha – to je její syn, mu nedávno bylo pět let. Když se mi to vždy ukazoval sebe pouze s nejlepší rukou, téměř nikdy a velkoryse projevil zásobu “magická” slova. Ale vedle v té době byla vždy jeho maminka, to je můj blízký a stará přítelkyně, která nyní žádá mě strávit s CELÝ den! Chlapec bude muset krmit, odpovídat na jeho nekonečné “proč”, ale co je nejdůležitější – bavit se, že strašák mě nejvíce. Co je zajímavé, že moderní děti? Jejich u mě zatím ne, takže jsem naprosto zmateni, když se přítelkyně, se obrátil s touto žádostí. Ale je jí třeba pomoci. Takže následující ráno jsem se na den stala kuchařka, animator, encyklopedie, obhájcem, učitelem a přítelem pětiletého chlapce. Své zkušenosti, jak trávit čas s dítětem, se chci podělit s čtenáři portál “Solární ruce”. Možná pro někoho mé objevy dávno staly realitou, a oni nezpůsobí tolik emocí, jako u mě. Druhým se mohou zdát jako neúčinné v práci s dětmi tohoto věku. Ale tyto nápady pomohly nám s najít společnou řeč a spřátelit. Nyní, když se objeví situace, že s ním nemá s kým posedět, přítelkyně posílá syna ke mně. Ze strachu před tím, jak trávit čas s dítětem, mám více nevzniká.

S podobnou situací, pravděpodobně setkal každý. Každý má synovce, , mladší bratry a sestry, které se pravidelně stane, není se na koho nechat (zde si koupit koberec dětský). A pak se s tímto dotazem obracím na vás. Dobře, pokud již máte zkušenosti s dětmi, alespoň si na vlastní kůži víte, co od nich můžete očekávat. A jak být, když o generaci máte ty nejasné představy? V tomto případě, jak říká moje přítelkyně, také není maminka, ale teta dvou , s nimiž se jí někdy musí sedět, klid, pomoc a fantasy v smlouvat.

Hlavní cíl – zaujmout dítě, nabídnout mu zajímavé udělat, a to ve stejné formě. Dokonce i obvyklá: “Pojď ” můžete zpestřit přidáním, například: “Jaké roční období jste obeznámeni s tím? Můžeš je nakreslit?” Dítě již bude zajímavější (kde najdu patrová postel), nemluvě o tom, pokud budete tvořit mu společnost a taky pár fotek. Ale dělat to třeba, s radostí, děti cítí neupřímnost a v reakci na ni začnou se chovat nevhodně (až plakat, projevovat agresi). Užitečné informace o výchově potomků se dozvíte z TOHOTO ČLÁNKU na webových stránkách “Solární ruce”.

Pokud budete muset zapojit cizí batoletem a máte strach, ať vás fakt, že s neoprávněnými lidmi děti se chovají, jako obvykle, je to lepší, než s rodiči. Takže oni vás budou poslouchat. Za velmi nejméně, neustále až není přesně (dětský nábytek) stane. To jsem opakovaně nevšimla, děti kamarádek a známých. Ano, a vaše možnosti volnočasových aktivit vnímají s větším nadšením než v případě, pokud by jim nabídla máma.

Když žádal, aby trávit čas s dítětem, jsme strach nechat ho samotného, za předpokladu, že by se nikdy odchýlit se od něj ani na krok. Ale to je špatně. A vy se neunaví, a dítě. Mu taky vyžaduje odpočinek od komunikace. Samozřejmě, v obchodě, takže dítě sama v bytě, já vás v žádném případě nezpochybňuje, ale nabídnout mu lekce bez vašeho zapojení musí. Proto zvažte, jak budete trávit čas spolu, a že dítě bude dělat na vlastní pěst. Při tomto ujistěte se, že jeho záliby.