Naše mamičky sú najviac obávajú o tri otázky

Dieťa zlosť,
V týchto prípadoch je dôležité, aby odpočinok a reakcie dospelých. Skúste si z nich jednoduchšie, nie hystérie. Predstavte si napríklad, ako vysokou horúčkou dieťaťa. to je zlé. Uviedol niektoré z jeho potrieb. Čo? Často môžete pochopiť, o ich vlastné, ak ste zostali pokojní.

A metla, až kým sa nezobrazí “teplota”. Detská psychika je usporiadané tak, aby zapaľovací proces prebieha rýchlo a brzdenie (pokoj) – sú slabo vyvinuté. Potrebujete, aby vaše dieťa pocit psychologické maternice. Pocit, že ste prijať a milovať len tak.
Dieťa zlosť,
Môžete prepnúť aj na odvrátiť. Môj “Spasiteľ” s staršie dieťa bolo udalosti mimo okna, hry s vodou, keď klesla mydlá a peny z tryskami. To nie je dôležité izolovať dieťa, nie na close to niekde v tme. V mojej praxi bol prípade pomoci z koktanie. Ak by sa psychológ povedal mojim rodičom, zatvorte dieťa a potom dievča vyvinul stammer a dovnútra.

Je tiež dôležité si uvedomiť, že v stave hystéria ak sa dieťa dostane do stavu dieťa. Nechcela vidieť vaše plakať, rozumné vysvetlenie. To musí byť najprv upokojiť. Ale odrážali jeho pocity, keď napätie je užitočné. Napríklad povedať: “vy Ste toľko plakali, pretože to bolí (nahnevaný) atď. bolo to dôležité … ”

A v konfliktných situáciách nie je jediné riešenie. Je potrebné trénovať deti na rôzne výstupy z situácia: keď sa tlačiť, keď na rokovanie kompromis, a keď len nech mi plakať, a podobné veci. Najdôležitejšie je, že tantrums stal hlavným nástrojom interakcie a vedomej manipulácie.

Vek krízy detí
Skúste si z nich filozoficky. To je znamením rastúceho detí, to je ďalší krok v ich vývoj a potrebné zmeny pravidiel v komunikácii s rodičmi, sveta. Skôr je to príležitosť pre radosť a push pre rozvoj deti a pre seba. Je zaujímavé, že rodiny majú šancu pereproshit váš vek krízy s deťmi (a často, ako sa zbaviť ich “švábov”). Každý vek krízy je vyhlásenie o nové potreby dieťaťa.
Je dôležité pochopiť, čo? A potom pomôcť dieťaťu uvedomiť si to a potom sa všetko bude konať konštruktívnym spôsobom.

Záhrady a adaptácia na
Rodičia užitočné vedieť, že keď sa také pojmy ako “záhrada” neexistoval. Tento vynález 19. storočia. Od narodenia dieťaťa má základnú potrebu pre rozvoj je fyzické a emocionálne bezpečie. Tento bezpečnostný dáva mu “dospelých”: mama, otec, babička … keď dieťa je v kontakte s týmito dospelých. Je to jej pozdrav potrebné.

Každé dieťa má svoje vlastné neviditeľné “loď lásky”. A pred odchodom von do šíreho sveta, ktoré potrebuje vyplnením tohto plavidla, ako vnútorný opierka ako prút. Tam je v duši dieťaťa stavia váš spôsob milujúcich rodičov, ich lásku a prijatie. Potom všade tam, kde dieťa bolo, cíti túto podporu, a on môže ísť späť do vášho života. On potrebuje dospelý potom, ale nie je neustále ako bezpečnostné lano len v kritických chvíľach.
adaptácia do škôlky
Dospelí sú často plné ruky práce s ich vlastné Záležitosti, nie si prítomnosti detí, rodiny. Väčšinou žijú v minulosti, alebo budúcnosti. Za týchto podmienok, deti dostávajú menej bezpodmienečnú lásku dospelých. Nemajú čas na vytvorenie tejto prop. Preto veľa problémov, a adaptácie, najmä. Niekde v ich malé životy rozbije neviditeľné vlákno lásky. My, psychológovia, len sa snažím toto vlákno nájsť a odkaz tam je spoľahlivé miesto pre obnovenie spojenia. Sponzoruje: Tu si kúpiť nábytok pre deti Banaby.sk