Existují různé strýce a tety, které vypadají velmi roztomilý a laskavý

Děti – lukrativní “zboží”. Jejich kradou a prodávají. Naším úkolem je vysvětlit jim, že takové věci existují ve světě. Není tyran, a připravit k tomu, že se mohou pokusit ukrást nebo chytit. Začala jsem vést tyto rozhovory s dítětem s 4,5 let. Řekla jsem tak:

— Existují různé strýce a tety, které vypadají velmi roztomilý a laskavý, ale mají zlé úmysly ohledně dětí. Oni mohou dotknout dětí tam, kde se dětem nelíbí. Dělat jim ublížit, mohou dokonce i zabít. Takoví lidé mohou setkat se ti v životě, je třeba naučit se je rozpoznávat. No tak si představte, že jste jedna, a budu strýcem. Budu tě přemlouvala, a pak , že není nikdo, chytit a tebe v autě, nebo v domě. Jsi měla ihned začít křičet, volat o pomoc, přitahovat k sobě pozornost všech směrech. Říkat, že jsi toho strýce neviděl, a snaží se tě ukrást.

Začali hrát, jsem začala lákat čokoládou – odmítá. Nabízím hračky – odmítá. Pak jsem si řekl: “Víš, u mě doma, tam mluví koťata. Pošli, já ti je dám”,- se podívám, oči rozzářila se. (Takže se snažte lákat tak, jak to udělal by pachatel) Odmítá, a pak jsem prudce ji a . A to ztratí řeč překvapení. Začneme smát (internetový obchod Banaby), úkol není splněn. Znovu. Hlavní věc, pamatujte si, že při výchově dítěte důležité není tyran, a hrát a klidně všechno vysvětlit.

Tak jsme hráli mnoho měsíců, dokud se naučila křičet, když jsem se prudce ji.

Pak jsme jeli do Německa, a představil případ, zkontrolujte, zda mé úsilí. Šli jsme s dcerou do obchodu. Obchod je obrovský, vícepodlažní, s fontánami a kaváren. Koupil jsem jí zmrzlinu, na lavičce a říkám: “Jsem tady za sklem, zmrzlina a vstupte do oddělení” — a sama šla do divize. Šla, ale on byl dva-příběh. A já (nezodpovědnost kompletní), viděla spoustu věcí, odpoutat se nemohla a šla do druhého patra. A tu slyšel divoký křik mého dítěte. Mám srdce v oblasti paty, běh na eskalátoru zpět. A shora vidět takový obraz — dcera je nosí na oddělení, pípá, němky běhá za ní a snaží se vzít ji za rukojeti a uklidnit. Tj., že dítě si pamatoval všechny (koupit zde) mé trénovat: “Cizí tety se snaží chytit, křičet”, — a ona začala křičet.

Velmi důležité je také říkat všechny věci pravými jmény. Neváhejte! — to . Podivín — je to podivín. Není . Lidí, kteří jsou nuceni děti k sexu, tak i nazývají. A tito lidé nám mohou setkat kdekoliv. Dítě by měl být schopen postavit se za sebe. Naučte ho říkat NE, a v první řadě na výchově dítěte je třeba dovolit říct NE pro vás. Pokud to má právo říci ne na vás, cizince to je taky moci tak říct.

Pokud nemá právo vám to tak vyhovovat, pak vězte, že i ostatním to taky tak odpovědět.

Mi v dětství není dovoleno dospělým, mohli a na rty dát. Každý dospělý pro mě byl autorita, a nic jsem nemohla odpovědět, i když jsem udělal špatně. Bylo mi 14 let, když jsem kdysi šel do kina a pocit, že někdo položil mi ruku na koleno. Jsem celá a vzdálil, ruka se stal častěji. Jsem na okraj sedadla, ruka se stal hladit koleno. Pak jsem vyskočila a vyběhla z místnosti, a já jsem se styděl. Teď, když si vzpomenu na tento okamžik a analyzovat, domnívám se, že důvodem rodičů. Není mi dovoleno otevřít ústa a bránit se. A dokonce i s cizinci jsem ochránit. Takže (kde najdu jídelní židlička) svému dítěti jsem řekla:

— Pokud takoví tety a chtějí se tě dotknout, odvážně a hlasitě začnou říkat: “co To děláte? Proč jste se mě dotknete?” — A to je třeba, a v doslechu zástupu, aby jim to styděl za sebe, a ne vašemu dítěti za to, že jeho . Dejte jim eufemisticky prchají z kina, a ne vaše dcera, nebo syn.