Chodzi o to maksymalna kwota, jaka może dostać

rekordér tréning Zoltán Mikóczy

Jihlava jako jedyne w tegorocznej Premier League wciąż czekają na zwycięstwa, gdy 11 rundy w domu obwiązane Dukla Praha 1: 1 Trener Michal Bilek oddziałach, natomiast Luke Zoubeleho bramkowej bramki, jednak po zmianie stron Peter Olayinka. Highlands i nie zdobył po raz dwunasty z rzędu, Dukla czeka na wyjazdowym zwycięstwie od marca.

Utrzymanie Jihlava sięgnął po ostatniej porażce na własnym stadionie z Praga Bohemians 1905 o nałożeniu kary pieniężnej w efekcie aż gracze z pozycji spadkową.

Ale nawet wbrew Dukli nie udało, a goście byli wyraźnie lepszym zespołem. Jednak w obliczu zakończenia. Już w ósmej minucie bonus startowy od Energybet mógł wysyłać gości na prowadzenie poślizgu po centrum przepadku Považanec, ale żaden z Dukli dorážky dostać piłkę do sieci nie powiodło się. Po piętnastu minutach gry, brakowało odprężającą Juroško, ale piłka jest skierowany wyłącznie do poprzeczki.

W 28 minucie domem podziękować za zmianę nieroztropność Olayinka, który zamiast przechodzącej piłki do kolegów próbował uwolnić obstřelit Hanus, ale jego próba zakończyła zewnątrz.

“Od czasu do czasu, stworzyliśmy szanse. Z jego wykazanej gry jestem zadowolony. Jihlava ale dziś zdobyłem punkt i dwa stracone. Niestety, nie mieliśmy skręcić szanse mamy utworzone. Juroško trafiła w poprzeczkę, Olayinka już dziś dwa doskonałe możliwości” żałował jazdy Dukla Jaroslav Hynek ,

Po półgodzinie do pierwszego strzelecką szansę dostać się do domu. Hronek wysłał przepustkę penetracji między obrońców do Rabušic solówki, ale strzał w długi róg skierował następnego. Siedem minut przed przerwą, ale w domu już po zakończeniu zdjęć 262 minut na czczo. Po rzucie rożnym mógł dochodzić swojego pierwszego gola najlepszego pomocnika Jihlava za Zoubele.

Dukla, aw drugiej połowie było lepiej w ogóle, ale zasłużył kompensacja odniosła się do 71 minut. Miloszević z prawej strony znalazł dokładnie TETOUR, choć wielka fretki Hanus, jednak piłka odbiła do siatki Olayinka wysłane.

Hanus następnie złapany na linii bramkowej i tablicy mającej nagłówek i ostatecznie zdecydować, Jihlava, ale Urblík bramkarz Radu strzał dotknięty przez zaskoczenie.

“Wiedzieliśmy, Dukla nie będzie grać, ponieważ jest to kombinatoryczne dawna silny zespół na piłkę. Przeciwnik stworzył kilka możliwości. Dzisiejszy punktu maksymalnego, że mogliśmy dostać,” powiedział trener Bilek Highlands.

“Bramkarz Hanus był wielki. Jihlava odgrywa bytu, to jej mocna meczu, który musiał sprostać, ale jak dla nas, a na jej miejscu to małe gry”, powiedział Hynek.